OVĚŘENÝ OBCHODNÍ PARTNER

Chcete prodávat v Německu? Zajímá vás rakouská nebo německá klientela? Vyhledáme pro vás spolehlivé místní obchodní partnery, s jejichž pomocí se váš byznys rychle rozjede nebo posune dál. Zprostředkujeme vám schůzku a spolu s vámi se zúčastníme všech jednání, to vše s maximální péčí a podporou. Pomůžeme vám zvolit správnou obchodní strategii pro konkrétní lokalitu či segment trhu.


ADMINISTRATIVA V NĚMČINĚ

Chybí vám manažer pro styk s německy mluvícími partnery a klienty? Máme pro vás praktické řešení: služby virtuální asistentky. Vyřídíme překlad emailové korespondence a odpovědi na ni, zajistíme písemnou i telefonickou komunikaci s obchodním partnerem, podle vašich instrukcí budeme jednat s klienty. Usnadníme vám komunikaci a tím zvýšíme vaše šance na úspěch.


POMOC V ZAHRANIČÍ

Váš obchod poroste mnohem rychleji, jestliže se budete účastnit zahraničních veletrhů a výstav. Budeme s vámi při všech jednáních. Poskytneme vám překladatelské služby do němčiny, pomůžeme s prezentací i vyjednávací taktikou. Nebo vám jen budeme po ruce pro všechny případy. S námi můžete v zahraničí jednat snadno a bez obav.


ZVIDITELNÍME VAŠI ZNAČKU

Zajistíme vám německou mutaci vašich webových stránek či e-shopu s ohledem na SEO.. Připravíme online i offline prezentaci vašeho podnikání, prodejné kampaně na podporu vaší značky. Společně najdeme řešení přímo pro vás.